Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

κακάο
μέλι
Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Lady Million Prive  Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες

Lady Million Prive από Paco Rabanne είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Lady Million Prive κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς και νότες ξύλων; οι μεσαίες νότες είναι βατόμουρο, ηλιοτρόπιο και Βανίλια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κακάο και μέλι.

άνθη πορτοκαλιάς νότες  ξύλων

βατόμουρο ηλιοτρόπιο Βανίλια

πατσουλί Κακάο μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lady Million Prive by Paco Rabanne.

Lady Million Prive Σχόλια Αρωμάτων

vayouko
vayouko

Χωρις να είμαι ειδική στα αρώματα (μολις αρχισα να αποκταω κάποια) μου θυμίζει κάποιο άλλο...Όμως δε με ενοχλει καθολου αυτό, καθώς το θεωρώ πικάντικο και γοητευτικό. Πήρα και θετικά σχόλια από τον άντρα μου...οπότε γι αυτό το διάστημα αποτελεί το αγαπημένο μου!

Jan
2017
Μιλένα
Μιλένα

Αρκετά ευχάριστο άρωμα το οποίο μου άρεσε πιο πολύ στο τελείωμα του παρά στην αρχή του.Δεν το βρήκα πολύ δυνατό,ούτε τη διάρκεια του αρκετά μεγάλη. Μου αρεσε πολύ όμως η ένωση του μελιού και του κακάο διότι αν και είναι γλυκές νότες, το αποτέλεσμα δεν βγήκε πολύ γλυκό αλλά όσο χρειάζεται!

Nov
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paco Rabanne Lady Million Prive fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paco Rabanne Lady Million Prive , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lady Million Prive by Paco Rabanne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lady Million Prive by Paco Rabanne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Viktor&Rolf Bonbon Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa Carolina Herrera Good Girl Donna Karan DKNY My NY Nina Ricci L'Extase Caresse de Roses Giorgio Armani Armani Code Satin Agent Provocateur Fatale Prada Infusion d'Iris Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Toilette Christian Dior Poison Girl Paco Rabanne Lady Million Trussardi My Name Chanel Chance Eau de Toilette Jo Malone London Mimosa & Cardamom Estée Lauder Modern Muse Le Rouge Nina Ricci L’Extase Trussardi Donna Trussardi 2011 Viktor&Rolf Flowerbomb