Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Pal Zileri Pal Zileri για άνδρες

Pal Zileri Pal Zileri για άνδρες

ozoνώδες

Pal Zileri από Pal Zileri είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Pal Zileri κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, Λεβάντα, Πράσινο Μήλο, μέντα, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Βέτιβερ.

πεπόνι Λεβάντα Πράσινο Μήλο μέντα γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

φύλλο βιολέτας τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pal Zileri by Pal Zileri.

Pal Zileri Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pal Zileri Pal Zileri fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pal Zileri Pal Zileri, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pal Zileri by Pal Zileri. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pal Zileri by Pal Zileri αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Paris Hilton Heir Benetton B. Clean Relax Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Kenzo Kenzo Homme Fresh Gap The Visionary Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Profumi del Forte Tirrenico Creative Universe Beth Terry Vita Le Jardin Retrouve Verveine d`Été Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Lavender Martini Solinotes Coco