Σχεδιαστές » N-Q » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Chocolate Vanille Panah London για γυναίκες και άνδρες

Chocolate Vanille Panah London για γυναίκες και άνδρες

καρύδα

Chocolate Vanille από Panah London είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Chocolate Vanille κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού και Κοκκος Κακάο; οι μεσαίες νότες είναι Καρύδα και ξύλο κασμίρι; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια Μπέρμπον, λευκός μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

τριαντάφυλλο Δαμασκού Κοκκος Κακάο

Καρύδα ξύλο κασμίρι

Βανίλια Μπέρμπον λευκός μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chocolate Vanille by Panah London.

Chocolate Vanille Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Panah London Chocolate Vanille fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Panah London Chocolate Vanille, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chocolate Vanille by Panah London. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chocolate Vanille by Panah London αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Molinard Fleur de Chocolat Trance Essence Genie in a Bottle Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Guerlain La Petite Robe Noire Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Laurence Dumont Vanille Orientale Demeter Fragrance Gingerbread Dana French Vanilla Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Jessica Simpson Creamy Dessert