Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Violettes de Toulouse Eau de Parfum Parfums Berdoues για γυναίκες

Violettes de Toulouse Eau de Parfum Parfums Berdoues για γυναίκες

Violettes de Toulouse Eau de Parfum Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες Violettes de Toulouse Eau de Parfum Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες

Violettes de Toulouse Eau de Parfum από Parfums Berdoues είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Νότες φρούτων, Βιολέτα, Κυκλάμινο, Ανθός Αμυγδάλου, κρίνος, ίριδα, σανδαλόξυλο, Μόσχος, γιασεμί, φύλλο βιολέτας και πασχαλιά.

Περγαμόντο Νότες φρούτων Βιολέτα Κυκλάμινο Ανθός Αμυγδάλου κρίνος ίριδα σανδαλόξυλο Μόσχος γιασεμί φύλλο βιολέτας πασχαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violettes de Toulouse Eau de Parfum by Parfums Berdoues.

Violettes de Toulouse Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violettes de Toulouse Eau de Parfum by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violettes de Toulouse Eau de Parfum by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Halloween Halloween Fresia Victoria`s Secret Mood Yearn Tous Summer Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps L`Erbolario Acacia Arrogance Angelique Arrogance Fragonard Emilie Marc Jacobs Biscotti Splash Principessa Beauty Bellocia Lalique Fleur de Cristal Florascent Mimosa