Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua di Aqua Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες

Aqua di Aqua Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες

Aqua di Aqua από Princesse Marina De Bourbon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aqua di Aqua κυκλοφόρησε το έτος 2000. οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

γιασεμί τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua di Aqua by Princesse Marina De Bourbon.

Aqua di Aqua Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua di Aqua by Princesse Marina De Bourbon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua di Aqua by Princesse Marina De Bourbon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Abercrombie & Fitch 41 Erox Inner Realm Fragonard Maman Cherie Bob Mackie Perhaps Lorenzo Villoresi Teint de Neige Renee Mediterranean Lily Yves Rocher Nuit d`Orchidee Stacked Style Empress Lilly Mazzolari Zagara Project D by Dannii and Tabitha Project D