Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

1991 Him Pull and Bear για άνδρες

1991 Him Pull and Bear για άνδρες

1991 Him Pull and Bear για άνδρες Εικόνες

1991 Him από Pull and Bear είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. 1991 Him κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, δεντρολίβανο, Λεβάντα, Περγαμόντο και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, Πετιτ γκρέιν, τζίντζερ, ανανάς και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, βρύα, Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

λεμόνι δεντρολίβανο Λεβάντα Περγαμόντο Βιολέτα

Κέδρος Πετιτ γκρέιν τζίντζερ ανανάς τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Βέτιβερ βρύα Μόσχος Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1991 Him by Pull and Bear.

1991 Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear 1991 Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear 1991 Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1991 Him by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1991 Him by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lancome Aroma Tonic Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Rochas Eau de Rochas Guerlain Petite Guerlain Bath and Body Works White Citrus Roxana Illuminated Perfume Vespertina Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 Thymes Eucalyptus Illume Happiology Yuzu Mint Oriflame Aromabliss Calming Ortigia Sicilia Orange Blossom Anya`s Garden Light