Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Gold Shot Pull and Bear για γυναίκες

Gold Shot Pull and Bear για γυναίκες

Gold Shot Pull and Bear για γυναίκες Εικόνες Gold Shot Pull and Bear για γυναίκες Εικόνες Gold Shot Pull and Bear για γυναίκες Εικόνες

Gold Shot από Pull and Bear είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Gold Shot κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι, κυδώνι και ακτινίδιο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Μόσχος.

λίτσι κυδώνι ακτινίδιο

γιασεμί ορχιδέα

Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gold Shot by Pull and Bear.

Gold Shot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Gold Shot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Gold Shot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gold Shot by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gold Shot by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger True Star Gold Morgane le Fay Yellow Victoria`s Secret Enchanted Apple Halloween Halloween Kiss Sexy Corine de Farme Hannah Montana Gres Cabotine Aquarelle Salvador Dali Laguna Maravilla Montale Pure Gold Borghese Il Bacio Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Puma Puma Limited Edition Woman Escada Chiffon Sorbet