Σχεδιαστές » N-Q » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Gym Men Pull and Bear για άνδρες

Gym Men Pull and Bear για άνδρες

ozoνώδες
Gym Men Pull and Bear για άνδρες Εικόνες

Gym Men από Pull and Bear είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gym Men κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και θαλασσινό νερό; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κεχριμπάρι, πεπόνι και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ, πατσουλί, Βέτιβερ και βρύα.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ θαλασσινό νερό

γιασεμί Κεχριμπάρι πεπόνι φύλλο βιολέτας

ξύλο γκουαϊακ πατσουλί Βέτιβερ βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gym Men by Pull and Bear.

Gym Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Gym Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Gym Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gym Men by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gym Men by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Carolina Herrera Herrera Aqua Davidoff Cool Water Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Esprit Connect for Him Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Lostmarch Aod Julian Rouas Swing Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Burberry Burberry Sport Ice for Men