Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

κακάο
καφές
Rebelle Rihanna για γυναίκες Εικόνες Rebelle Rihanna για γυναίκες Εικόνες

Rebelle από Rihanna είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rebelle κυκλοφόρησε το έτος 2012. Rebelle έχει δημιουργηθεί από Marypierre Julien και Caroline Sabas. Οι νότες κορυφής είναι κορόμηλο, φράουλα και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, Κακάο και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Καφές.

κορόμηλο φράουλα τζίντζερ

ηλιοτρόπιο Κακάο ορχιδέα

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι Καφές

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rebelle by Rihanna.

Rebelle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rihanna Rebelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rihanna Rebelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rebelle by Rihanna. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rebelle by Rihanna αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Pussy Deluxe Pussy Deluxe Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Mexx XX Very Wild Lulu Guinness Fairytales O Boticario Linked She Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Love Passport Fairy Wish InStyle Sex In The City Romantic Wish Michel Germain Sexual Blush GoodTrueBeautiful Lovelily Coleen Rooney Coleen X Black