Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

L`Homme Roger & Gallet για άνδρες

L`Homme Roger & Gallet για άνδρες

L`Homme από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. L`Homme κυκλοφόρησε το έτος 1979. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Αμάλφι λεμόνι και μέντα; η μεσαία νότα είναι Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, καρυκεύματα και Κεχριμπάρι.

μοσχοκάρυδο Αμάλφι λεμόνι μέντα

Υλάνγκ Υλάνγκ

νότες ξύλων καρυκεύματα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Homme by Roger & Gallet.

L`Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet L`Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet L`Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Homme by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Homme by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Cattier Tonissima Aubusson Aubusson Man in Blue Penhaligon`s Lavandula Odori Tabacco Fragrances of Ireland Inis Alain Delon Alain Delon Pour Homme Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Roger & Gallet Lavande Royale Chloe Eau de Fleurs Lavande Krigler Established Cognac 66 CB I Hate Perfume Burning Leaves