Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Enslaved Roja Dove για γυναίκες

Enslaved Roja Dove για γυναίκες

Enslaved Roja Dove για γυναίκες Εικόνες Enslaved Roja Dove για γυναίκες Εικόνες Enslaved Roja Dove για γυναίκες Εικόνες

Enslaved από Roja Dove είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Enslaved κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, λάιμ και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, Γεράνι και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

Περγαμόντο λεμόνι λάιμ Λεβάντα

Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο Γεράνι άνθη πορτοκαλιάς

λάβδανο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enslaved by Roja Dove.

Enslaved Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roja Dove Enslaved fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roja Dove Enslaved, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enslaved by Roja Dove. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enslaved by Roja Dove αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Donna Karan Chaos Aftelier Tango Escada Escada pour Homme Pierre Guillaume PG04 Musc Maori Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Pierre Guillaume Cedre Sandaraque Serge Lutens Fourreau Noir Parfum d`Empire Wazamba Michel Germain Sexual Secret Men Mona di Orio Ambre Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient