Σχεδιαστές » R S » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Essence Pure Ocean pour Femme S.T. Dupont για γυναίκες

Essence Pure Ocean pour Femme S.T. Dupont για γυναίκες

τροπικό
Essence Pure Ocean pour Femme S.T. Dupont για γυναίκες Εικόνες Essence Pure Ocean pour Femme S.T. Dupont για γυναίκες Εικόνες

Essence Pure Ocean pour Femme από S.T. Dupont είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Essence Pure Ocean pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, λεμόνι και Kαραμπόλα; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και Υάκυνθος του νερού; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Κέδρος.

νερόλι λεμόνι Kαραμπόλα

παιώνια Υάκυνθος του νερού

Μόσχος πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essence Pure Ocean pour Femme by S.T. Dupont.

Essence Pure Ocean pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essence Pure Ocean pour Femme by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essence Pure Ocean pour Femme by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Gabriela Sabatini Ocean Sun Moschino OH! De Moschino Escada Into the Blue Iceberg Twice Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Bond No 9 Hamptons Emilio Pucci Acqua 330 Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Bath and Body Works Rainkissed Leaves Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Roberto Capucci Nuance Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route