Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Essence Pure Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

Essence Pure Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

Essence Pure Pour Homme από S.T. Dupont είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Essence Pure Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, κόλιανδρος, Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Λεβάντα και Μπαμπού; οι νότες της βάσης είναι Κυπαρίσσι, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

δεντρολίβανο κόλιανδρος Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

ίριδα Λεβάντα Μπαμπού

Κυπαρίσσι Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essence Pure Pour Homme by S.T. Dupont.

Essence Pure Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essence Pure Pour Homme by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essence Pure Pour Homme by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Christian Lacroix Noir Yves Saint Laurent Jazz Etro Magot Shaik Chic Shaik No 70 Aveda Chakra 1 Motivation Aveda Chakra 2 Attraction Etat Libre d`Orange Antiheros Perfumer`s Workshop Samba Star Man Floris No 89 Nez a Nez Figues et Garçons Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation LR Terminator