Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

θαλασσινό
salty
S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme από S.T. Dupont είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Gracia-Cetto. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λάιμ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινό νερό και Μπαμπού; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ λάιμ Μανταριν ορανζ

θαλασσινό νερό Μπαμπού

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme by S.T. Dupont.

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Azzaro Onyx Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Jasper Conran Mister Fabi Fabi Per Lui Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Weil So Weil Creed Windsor O Boticario Portinari Cale Fragranze d’Autore Mistero Cuba Paris Cuba Gold Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Novaya Zarya Sasha