Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

B. U. Absolute Me Sarantis για γυναίκες

B. U. Absolute Me Sarantis για γυναίκες

caramel
B. U. Absolute Me Sarantis για γυναίκες Εικόνες B. U. Absolute Me Sarantis για γυναίκες Εικόνες B. U. Absolute Me Sarantis για γυναίκες Εικόνες B. U. Absolute Me Sarantis για γυναίκες Εικόνες

B. U. Absolute Me από Sarantis είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. B. U. Absolute Me κυκλοφόρησε το έτος 2017. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Μήλο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, Βιολέτα και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, Μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

Μανταριν ορανζ Μήλο αχλάδι

φρέζια Βιολέτα σανδαλόξυλο

Καραμέλα Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B. U. Absolute Me by Sarantis.

B. U. Absolute Me Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarantis B. U. Absolute Me fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarantis B. U. Absolute Me, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B. U. Absolute Me by Sarantis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B. U. Absolute Me by Sarantis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Kylie Minogue Showtime EDP Oscar de la Renta Intrusion Crabtree & Evelyn Found Ulric de Varens Mini Vanille Calvin Klein ck IN2U Heat Her Stacked Style Fiore Flirt Bath and Body Works Hello Kitty Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Nicolai Parfumeur Createur Balkis Swiss Arabian Abeer al Majlis