Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

La Myrrhe Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

La Myrrhe Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

La Myrrhe από Serge Lutens είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. La Myrrhe κυκλοφόρησε το έτος 1995. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, Λωτός, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μανταριν ορανζ, μύρο, Αμύγδαλο, πιπέρι, λευκόμελο και καρυκεύματα.

Μόσχος γιασεμί Λωτός σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μανταριν ορανζ μύρο Αμύγδαλο πιπέρι λευκόμελο καρυκεύματα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Myrrhe by Serge Lutens.

La Myrrhe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens La Myrrhe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens La Myrrhe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Myrrhe by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Myrrhe by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Alexander McQueen Kingdom Ayala Moriel Black Licorice Lalique Eau de Lalique Tommy Bahama Tommy Bahama Men Serge Lutens Mandarine Mandarin Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Washington Tremlett Clove Absolute Susanne Lang Red Ginger Tesori d`Oriente Zenzero Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices DSH Perfumes Kohl Gris Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah