Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Jadab Parfum Nektar SoOud για άνδρες

Jadab Parfum Nektar SoOud για άνδρες

ουϊσκυ
Jadab Parfum Nektar SoOud για άνδρες Εικόνες Jadab Parfum Nektar SoOud για άνδρες Εικόνες

Jadab Parfum Nektar από SoOud είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Jadab Parfum Nektar κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Stéphane Humbert Lucas. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, Ουίσκι, Ανατολίτικες νότες, καρυκεύματα και νότες ξύλων.

Νότες Ανθών Ουίσκι Ανατολίτικες νότες καρυκεύματα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jadab Parfum Nektar by SoOud.

Jadab Parfum Nektar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με SoOud Jadab Parfum Nektar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με SoOud Jadab Parfum Nektar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jadab Parfum Nektar by SoOud. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jadab Parfum Nektar by SoOud αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Jovoy Paris Oriental Diptyque Eau Lente Nez a Nez L’Hetre Reve Ajmal Mawsouf Profumi del Forte Ambra Mediterranea (Versilia Vintage Ambra Mediterranea) Memoire Liquide Amour Liquide Tesori d`Oriente Ambra Indiana Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Dolce&Gabbana The One Gentleman Yves Rocher Vanille Noire Jeanne Arthes Sultan Homme Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent