Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Kirk Star Trek για άνδρες

Kirk Star Trek για άνδρες

Kirk από Star Trek είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Kirk κυκλοφόρησε το έτος 2017. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Λεβάντα, Μήλο, γκρειπ φρουτ, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, Γεράνι, Βιολέτα, σπόρος Τόνκα, Κανέλα, δέρμα, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Περγαμόντο Λεβάντα Μήλο γκρειπ φρουτ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι Βιολέτα σπόρος Τόνκα Κανέλα δέρμα σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kirk by Star Trek.

Kirk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Star Trek Kirk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Star Trek Kirk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kirk by Star Trek. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kirk by Star Trek αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clarins Par Amour Al-Rehab Taif Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Lancaster Aquasun Amouage Amouage Lyric Woman Chiara Boni Tango Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Hermes Eau Claire des Merveilles Bath House Indian Ginger and Orchid