Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

αλδεϋδικό
ozoνώδες
aquatic
True Star Tommy Hilfiger για γυναίκες Βίντεο
True Star Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες True Star Tommy Hilfiger για γυναίκες Εικόνες

True Star από Tommy Hilfiger είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. True Star κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Raymond Matts. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, αγιόκλημα, πεπόνι, Μόσχος και Εσπεριδοειδή. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2005.

Αλδεϋδες αγιόκλημα πεπόνι Μόσχος Εσπεριδοειδή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True Star by Tommy Hilfiger.

True Star Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tommy Hilfiger True Star fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tommy Hilfiger True Star, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True Star by Tommy Hilfiger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True Star by Tommy Hilfiger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Rocks Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Laura Biagiotti Aqua di Roma Candie`s Candie`s Luxe Jeanne Arthes Sur Un Nuage Avon Avon Jet Femme LR Desperate Housewives Bree Demeter Fragrance Apple Blossom Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Lancome O d`Azur Thymes Kimono Rose Marbert Scarf Taormina