Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Violet Tous για γυναίκες

Violet Tous για γυναίκες

Violet από Tous είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Violet κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Το άρωμα περιέχει κόλιανδρος, Μόσχος, Βιολέτα, Κέδρος, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο.

κόλιανδρος Μόσχος Βιολέτα Κέδρος Περγαμόντο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violet by Tous.

Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tous Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tous Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violet by Tous. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violet by Tous αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Gucci Envy Escada Escada Sport  Feeling Free Versace Versus Time For Relax The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Loewe Quizas, Quizas, Quizas L`Erbolario Lily of the Valley Zara Flor de Azahar Faconnable Face a Face pour Femme MDCI Parfums Un Coeur en Mai Czech & Speake Mimosa LR Ralf Moeller Revlon Whimsical