Σχεδιαστές » T-Z » Κιτρο « Ομάδες

West Indian Limes Truefitt & Hill για άνδρες

conifer
ξινό
West Indian Limes Truefitt & Hill για άνδρες Εικόνες

West Indian Limes από Truefitt & Hill είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. West Indian Limes κυκλοφόρησε το έτος 1876. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, λάιμ, Μέι τσανγκ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Φρουτένιες και Λουλουδάτες Νότες, άνθη πορτοκαλιάς, πασχαλιά και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι βρύα δριός.

Αμάλφι λεμόνι λάιμ Μέι τσανγκ πορτοκάλι

Φρουτένιες και Λουλουδάτες Νότες άνθη πορτοκαλιάς πασχαλιά τριαντάφυλλο

βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about West Indian Limes by Truefitt & Hill.

West Indian Limes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Truefitt & Hill West Indian Limes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Truefitt & Hill West Indian Limes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει West Indian Limes by Truefitt & Hill. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για West Indian Limes by Truefitt & Hill αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Creed Virgin Island Water Burberry Weekend for Men Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Philosophy Lemon Memo Paris Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina D`Orsay Etiquette Bleue Floris Limes Hermes Eau d`Orange Verte Love & Toast Gin Blossom Ortigia Sicilia Sicilian Lime Coleen Rooney Coleen X Summer