Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Creation N° 13 Ulric de Varens για γυναίκες

Creation N° 13 Ulric de Varens για γυναίκες

Creation N° 13 από Ulric de Varens είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Creation N° 13 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Αμάλφι λεμόνι

γιασεμί Γεράνι κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Creation N° 13 by Ulric de Varens.

Creation N° 13 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Creation N° 13 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Creation N° 13, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Creation N° 13 by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Creation N° 13 by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

D`Orsay La Dandy Agatha Ruiz de la Prada El Beso Alexander McQueen My Queen Light Mist Le Labo Rose 31 Lancaster Aquasenses Nicole Farhi Bleu Azur Shania Twain Shania Starlight Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Girard Provence Spring Yves Rocher Cantate Prince Matchabelli New Musk FUBU Plush