Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες

Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες

Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Summer Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Bombshell Summer από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Bombshell Summer κυκλοφόρησε το έτος 2017. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ, Φραγκοστάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας.

γκρειπ φρουτ Φραγκοστάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bombshell Summer by Victoria`s Secret.

Bombshell Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Bombshell Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Bombshell Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bombshell Summer by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bombshell Summer by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy L`Interdit 2003 Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Morgan Love Love de Toi Glossy Novae Plus Pink Miss Caty Cat Braccialini Braccialini Women Thymes Coco Monoi D.S. & Durga Pomelo Blossom Molinard Mirea Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Madonna Nudes 1979 Sensual Jeanne Arthes Boum Be Different Oriflame Sun