Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε « Ομάδες

Fée Wajid Farah για γυναίκες

Fée Wajid Farah για γυναίκες
Sponsored

Fée από Wajid Farah είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Fée κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο του Μάϊ, νερόλι και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι Περγαμόντο Σικελίας, Μανταριν ορανζ και κασσία; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, λευκά ξύλα, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

τριαντάφυλλο του Μάϊ νερόλι Αιγυπτιακό γιασεμί

Περγαμόντο Σικελίας Μανταριν ορανζ κασσία

πατσουλί λευκά ξύλα Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fée by Wajid Farah.

Fée Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Wajid Farah Fée fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Wajid Farah Fée, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fée by Wajid Farah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fée by Wajid Farah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Oriflame Amethyst Fatale Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Aramis Aramis Devin Shiseido Zen Original Royal Copenhagen Royal Copenhagen Liz Claiborne Claiborne for Men Roberto Capucci R de Capucci Penhaligon`s Racquets Formula Parfums 06130 Lys Anucci Anucci Men Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Escentric Molecules Escentric 03