Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Comme une Evidence Yves Rocher για γυναίκες

Comme une Evidence Yves Rocher για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

ozoνώδες
Comme une Evidence Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Comme une Evidence Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Comme une Evidence από Yves Rocher είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Comme une Evidence κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι ραβέντι και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και βρύα δριός.

ραβέντι φύλλο βιολέτας

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

πατσουλί Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme une Evidence by Yves Rocher.

Comme une Evidence Σχόλια Αρωμάτων

Anais
Anais

Το φοραει μια φιλη μου και το εχω βαλει και εγω μερικες φορες .
Ειναι διακριτικο και θηλυκο. Της το εχω παρει δωρο και μια φορα γιατι της αρεσει πολυ.
Ισως το παρω και εγω γιατι κραταει ολη την ημερα και μυριζει ομορφα λουλουδια.
Ειναι στο στυλ μου.

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Comme une Evidence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Comme une Evidence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme une Evidence by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme une Evidence by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
La Perla La Perla Sisley Eau du Soir Halston Halston Classic ID Parfums Lettre a Anna Delicate Betty Barclay Amazing Love Jean Patou Adieu Sagesse L`Erbolario Patchouli Yves de Sistelle Sanderling Grossmith Hasu-no-Hana Illume Happiology Sunshower Auguste Esprit de Chine O Boticario Accordes Harmonia