Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Eryo Yves Rocher για άνδρες

Eryo Yves Rocher για άνδρες

Eryo Yves Rocher για άνδρες Εικόνες

Eryo από Yves Rocher είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Eryo κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και μέντα; η μεσαία νότα είναι δεντρολίβανο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, τζίντζερ, Βενζόη και Βανιλια.

Περγαμόντο μέντα

δεντρολίβανο

πατσουλί τζίντζερ Βενζόη Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eryo by Yves Rocher.

Eryo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Eryo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Eryo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eryo by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eryo by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Opium Aftelier Cacao The Body Shop Javari Byredo Chembur Giorgio Armani Onde Mystere Giorgio Armani Attitude Extreme Kylie Minogue Inverse Pacifica Mexican Cocoa DSH Perfumes Epices d'Hiver Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Segreti di Lucca Boheme