Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες

ουντ
La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

La Collection M7 Oud Absolu από Yves Saint Laurent είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. La Collection M7 Oud Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2011. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, μύρο και Ουντ.

Μανταριν ορανζ

λάβδανο Γαλλίας μύρο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent.

La Collection M7 Oud Absolu Σχόλια Αρωμάτων

ConstadinosPanayiotis
ConstadinosPanayiotis

Κάπως έτσι, μου φαίνεται ότι, θα μύριζε ο Χριστός μετά την Ανάσταση!
Επίσης... το ίδιο άρωμα θα φορούσε και ο James Bond, σαν απόλυτος πράκτορας της αυτοθυσίας που πρέπει να είναι...

Σαν άρωμα είναι περίπλοκο, μοιάζει με το euphoria intense -ή μάλλον το euphoria intense μοιάζει μ'αυτό, έχοντας μεγαλύτερη διάρκεια και διακύμανση.

Feb
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dune Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Elizabeth Taylor Passion for Men Liz Claiborne Spark Seduction for Men By Kilian Cruel Intentions Seven Skies Lalita Herve Leger Herve Leger Pierre Guillaume Bois Blond Etat Libre d`Orange Fat Electrician Berkeley Square White Amber The Organic Pharmacy Organic Glam Oud Swiss Arabian Al Waseem