Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Fleuriste A Paris Zara για γυναίκες

Fleuriste A Paris Zara για γυναίκες

Fleuriste A Paris Zara για γυναίκες Εικόνες Fleuriste A Paris Zara για γυναίκες Εικόνες Fleuriste A Paris Zara για γυναίκες Εικόνες

Fleuriste A Paris από Zara είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fleuriste A Paris κυκλοφόρησε το έτος 2017. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και Άμυλο Σαλυκιλικό; οι νότες της βάσης είναι Σοκολάτα και Μόσχος.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή νότες πρασίνου

παιώνια Άμυλο Σαλυκιλικό

Σοκολάτα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleuriste A Paris by Zara.

Fleuriste A Paris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Zara Fleuriste A Paris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Zara Fleuriste A Paris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleuriste A Paris by Zara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleuriste A Paris by Zara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Bond No 9 Eau de New York Mugler Innocent Illusion Frederic Malle Outrageous! Billy Jealousy Illicit Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Miller Harris Tangerine Vert Animale Animale Temptation for Men Azzaro Azzaro Aqua O Boticario Homme.com Guerlain La Cologne Du Parfumeur Florascent Regia