Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Laboratori Di Saponi In Roma Zara για γυναίκες

Laboratori Di Saponi In Roma Zara για γυναίκες

Laboratori Di Saponi In Roma Zara για γυναίκες Εικόνες Laboratori Di Saponi In Roma Zara για γυναίκες Εικόνες

Laboratori Di Saponi In Roma από Zara είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Laboratori Di Saponi In Roma κυκλοφόρησε το έτος 2017. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άγρια μούρα, Ρεζεντά, φρέζια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Κέδρος.

Περγαμόντο πορτοκάλι Μανταριν ορανζ λεμόνι

άγρια μούρα Ρεζεντά φρέζια τριαντάφυλλο

πατσουλί Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laboratori Di Saponi In Roma by Zara.

Laboratori Di Saponi In Roma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Zara Laboratori Di Saponi In Roma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Zara Laboratori Di Saponi In Roma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laboratori Di Saponi In Roma by Zara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laboratori Di Saponi In Roma by Zara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum CoSTUME NATIONAL Scent Intense Lancome Cuir de Lancôme Marks and Spencer True Red Ineke Balmy Days & Sundays Hermes Parfum d`Hermes Keiko Mecheri Iris Pourpre Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Isabey Isabey Fleur Nocturne Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Carven Intrigue Jean Patou Cocktail